Юношите на Марек Юнион-Ивкони се препънаха в Разлог В мач от предпоследният кръг на груповата фаза от първенството по волейбол за юноши старша възраст дупничани драматично загубиха гостуването си в Разлог на местния Пирин. Срещата се игра в зала Септември и предложи редица обрати. като в крайна сметка домакините победиха с 3:2 гейма. Първата част бе оспорвана, но марекчани спечелиха с 26:24. Във вторият гейм отбора на Пирин игра по-концентрирано и се възползва от грешки в тима на Марек за да спечели с 25:17. Третия гейм отново бе за Марек Юнион-Ивкони при резултат 25:22. Повеждайки в геймовете момчетата на ст. треньора Христо Райчев отново допуснаха спад в играта си и домакините се възползваха 25:16 за тях в четвъртата част. В тайбрека отборът на Пирин вече имаше и солидно психологическо предимство и победи с 15:10. Въпреки поражението Марек е лидер в класирането с 27 точки. Втори е Левски с 26, а третата позиция заема Пирин с 25 точки. Така от тази първа група ще продължат именно тези отбори независимо от мачовете в последния кръг в който Марек приема последния Септември- тим б спечелена точка.