Германея разби като гост Конелиано в мач с осем гола. Всички резултати от В-група Отборът на Германея Сапарева баня продължава да играе все по-добре и успехите вече са факт. Този път момчетата на старши треньора Борис Кръстев  разгромиха  като гости  Конелиано Герман с 6:2 в директен двубой за оцеляване в третия ешалон. Още до 25-та минута Германея вече водеше с 3:0. Резултата откри Боби Кралев в 15-та минута, след като завърши добро подаване на Илиян Чавдаров. В 21-та минута Чечев покачи на 2:0, а в 25-та Кралев вкара трето попадение във вратата на домакините от Герман. Конелиано се опита да се върне в мача след като в 28-та минута от дузпа успя да намали на 1:3. При този резултат завърши и първото полувреме.