ВИДЕО/СНИМКИ Какво заявиха Стойчо Младенов и Тенчо Тенев след Марек-ЦСКА 0:0 Марек и ЦСКА завършиха 0:0 в мач от 17-ия кръг на елитната ни група. Първото полувреме не предложи много качествен футбол, а през втората част "армейците" нацелиха греда в 55-ата минута чрез Буш, а Фелипе пропусна дузпа в 76-ата минута на срещата. След това равенство ЦСКА продължава да е лидер в таблицата за класиране с актив от 38 точки, а Марек са на 11-ото място с 13 точки. Двата състава не сътвориха особено интересни моменти пред двамата вратари през първото полувреме, а теренът беше подгизнал и не предостави на футболистите да демонстрират качествата си. Жуан Фелипе в началните минути пропусна на два пъти, а Бибишков имаше възможност да накаже съперника в 16-ата минута. IMG_4506 IMG_4509 IMG_4526 IMG_4519 IMG_4546 IMG_4549