Днес в Крайници Германея загуби от Септември Симитли Днес на стадиона в село Крайници Германея изигра втората си контрола тази зима. Вчера момчетата  на старши треньорът Борис Кръстев победиха с 2:0 юношите на Марек 2007, но днес бяха разгромени от Септември с 0:4. Отборът на Германея бе общо взето равностоен в първите 20-минути, след което гостите овладяха изцяло инициативата и в 32-та минута след центриране от ъглов удар на Смилен Златанов, оставения непокрит извън наказателното поле Здравко Карадачки с точен шут измежду куп играчи прати топката във вратата на Спасов за 0:1. В 36-та минута отново Карадачки бе на правилната позиция и след като засече центриране на Топузов покачи на 0:2. През второто полувреме гостите извършиха 9 промени в състава си и тотално взеха превес в играта, след като в Германея продължиха със състава от първата част. Отборът на Септеври пропиля поне 3-4 чисти голови положения, но все пак в 78-та минута Гущеров вкара за 0:3, а в последната 90-та минута Костов оформи крайното 0:4.