С три гола на Росен Йорданов Марек победи Локо Пд в мач на дублиращите отбори/СНИМКИ/ Дублиращият тим на Марек прекъсна негативна серия от 8-мача без отбелязан гол и днес победи с 3:1 Локомотив Пд. По ирония последната победа на дупничани отново бе над „смърфовете“, но на 24-ти ноември 2014 година. С хеттрик в днешния мач се отличи Росен Йорданов. Срещата се игра на стадион Бончук пред около 50-зрители. Домакините започнаха по-активно и успяха да създадат няколко добри положения пред вратата на Витанов. В 21-та минута Златко Бонев центрира добре отдясно и с глава Росен Йорданов засече топката в мрежата за 1:0. В 30-та минута Дани Георгиев центрира добре, след което Йорданов пое добре топката в наказателното поле и със премерен удар я прати за втори път във вратата на Локомотив. В 41-та минута Ангел Йошев от Марек изгуби топката до аутлинията и Шабан Османов центрира прострелно към Запрянов, който от около 3 метра вкара в празната врата. След почивката темпото на игра спадна видимо, като все пак в 78-та минута отново Росен Йорданов бе намерен в наказателното поле, където измежду трима бранители успя да се обърне и да стреля във вратата за 3:1. В 88-та минута Запрянов с глава от около 5-метра изпрати топката над гредата на вратата защитавна от Пламен Младенов.